JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

شرکت رایت کیش در سال 1368 با هدف ارائه خدمات مناسب مبتنی بر استانداردهای بین المللی تأسیس شد. رایت کیش برای رسیدن به این هدف موفق به دریافت عنوان توزیع کننده انحصاری برندهای معتبر اروپایی در زمینه لوازم خانه و آشپزخانه در ایران شده است. رایت کیش در حال حاضر با حدود 300 خرده فروشی در سراسر ایران همکاری می کند که بعد از تحقیق و بررسی گسترده انتخاب شده اند با توجه به نوع و کیفیت محصولاتی که رایت کیش ارائه می دهد انتخاب این 300 مشتری یکی از مهمترین اهداف ما بوده است تمام این فروشگاه ها از دید مصرف کنندگان و خریداران بسیار خوشنام و ارزشمند هستند و از این جهت می توان گفت که این 300 فروشگاه دارایی های باارزش رایت کیش هستند. در راستای ارائه بهتر محصولات و همچنین ارتباط مستقیم با مشتریان ، رایت کیش اولین برند شاپ خود با نام "دنیای من خانه من" در سال 1389 در جزیره کیش تاسیس کرد . رایت کیش از این طریق توانست دسترسی مستقیمی به بازار خرده فروشی در کنار عمده فروشی داشته باشد که راه مناسبی برای تسهیل فروش عمده و پشتیبانی از مشتریان در سراسر ایران بوده است.

هدف نهایی رایت کیش در طول فعالیت خود در بازار لوازم خانگی، رضایت مندی مشتری است و در این راستا تعهد ویژه ای بر خدمات پس از فروش محصولات خود دارد توصیه رایت کیش به مشتریان محترم ایرانی خرید کالا با قیمت بالاتر در عین حال با در نظر گرفتن کیفیت بالا و استانداردهای تولید است. شرکت رایت کیش نه تنها در زمینه واردات لوازم خانگی فعال است بلکه با ارائه پیشنهادات به تأمین کنندگان لوازم خانگی در زمینه نیاز بازار و نیز تولید محصولات جدید برای مشتریان انحصاری خود در ایران اقدام می نماید. تأمین کنندگان اصلی محصولات ما دو کشور آلمان و سوییس هستند که در صنعت عملکرد فوق العاده ای دارند. مدیران رایت کیش بر این باورند که دنیای ما جایی است برای بهتر زندگی کردن؛ یعنی هر خانه باید در سلامت و ایمنی باشد.